Karate Ursus Klub
Karate Ursus Treningi
Karate Ursus Instruktorzy
Karate Ursus Kadra
Karate Ursus Wymagania
Karate Ursus - czarne pasy
Karate Ursus - Regulamin
Karate Ursus Historia
Mistrzostwa Świata Karate - Rimini 2008
Mistrzostwa Świata Karate - Rimini 2010
Mistrzostwa Świata Karate - Wrrona 2013
Filmy

Karate Ursus Wydarzenia
Karate Ursus Aktualności
Karate Ursus Turnieje
Karate Ursus Obozy
Karate Ursus Seminaria
Karate Ursus Ogłoszenia


Otwarte Mistrzostwa Warszawy Karate WKF
Warszawa, 10 listopada 2018r. Zawody zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Shotokan pod auspicjami Polskiej Unii Karate, oficjalnego przedstawiciela World Karate Federation. Zdobyliśmy 32 medale wygrywając klasyfikację medalową!!!

W turnieju uczestniczyło 18 klubów z całej Polski ponad 200 zawodników. W ostatnich latach nastąpił lawinowy rozwój karate olimpijskiego na świecie i w Polsce, a obecność Karate WKF na olimpiadzie w Tokio w roku 2020 dodatkowo motywuje zawodników, kluby i federacje do intensywnej pracy. Start na olimpiadzie jest marzeniem każdego sportowca. W ostatnich miesiącach można obserwować wzrost poziomu sportowego zawodników w zasadzie z turnieju na turniej. Nasz klub wkłada wiele pracy zapewnienie rozwoju zawodników z Ursusa, zapewniając możliwość treningu z najlepszymi trenerami z Polski i Europy. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Shotokan jest obecnie jedynym klubem w Warszawie posiadającym licencję Polskiej Unii Karate/World Karate Federation, zajmującym się szkoleniem sportowym zawodników, którzy być może kiedyś dostąpią zaszczytu startu na olimpiadzie. Nasza praca zaowocowała znakomitym wynikiem na Mistrzostwach Warszawy – zdobyciem:

  • 12-tu złotych medali
  • 5-ciu srebrnych medali
  • 15-tu brązowych medali

Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania rodziców naszych zawodników, którzy od wielu dni pracowali aby zorganizować zawody na dobrym poziomie. Wielkie podziękowania należą się również wszystkim partnerom i sponsorom, którzy pomogli zorganizować turniej:

Na koniec ogromne brawa i podziękowania dla zawodników, trenerów i sędziów, którzy wkładają cała swoją energię i serce w Karate WKF. Być może właśnie dzięki Wam nasze marzenia o olimpiadzie któregoś dnia się spełnią!!!


Powrót

Karate Ursus Inne
Karate Ursus Księga Gości
Karate Ursus Linki
My na Facebook
Blog obozowy
Karate Ursus Kontakt